O diagnostyce i leczeniu raka płuca i wzmacniającym zaufaniu

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru, który odbył się 28 lipca 2022 r. w ramach kampanii ,,Hamuj raka! Daj szansę płucom”. Naszym gościem była dr n. med. Izabela Chmielewska, adiunkt w Klinice Pneumonologii, Onkologii i Alergologii.
Webinar to wspaniała okazja, aby dowiedzieć się jak postępować na początku choroby, jak uzyskać właściwą diagnozę, gdzie się leczyć. To również świetny moment, aby zadać pytanie Pani Doktor i rozwiać swoje wątpliwości dotyczące powyższego tematu.

W drugiej części spotkania Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny opowiadają o budowaniu zaufania do siebie i do świata. Z jakiego powodu rozwijanie zaufania do siebie i do świata jest istotne w trakcie leczenia choroby onkologicznej? W jaki sposób można odważyć się zaufać bardziej? Czego potrzebujemy żeby ufać i jak bardziej możemy otworzyć się na siebie i świat właśnie w poczuciu zaufania.

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Dołącz do grupy pacjentów oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.