Wesprzyj nas

PARS od lat działa na rzecz pozytywnych zmian w polskiej onkologii i poprawy standardów leczenia. Jesteśmy obywatelami zjednoczonej Europy i mamy prawo zabiegać o wyrównanie szans w dostępie do właściwej opieki oraz nowoczesnych terapii medycznych. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich, którym leży na sercu stan polskiej onkologii.

Poznaj nas

1,5% dla PARS

Zbieramy 1,5% na stworzenie Centrum Kryzysowego dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich!

Tworzymy profesjonalną platformę internetową, która pozwoli na przejrzyste i przyjazne poruszanie się po ścieżce diagnostyki i leczenia. W I połowie 2022 powstanie baza wiedzy o raku piersi i raku jajnika, a następnie o raku płuca oraz pierwsza część dotycząca nowotworów hematoonkologicznych.

Twój 1,5% ma znaczenie!

Wolontariat

Chcesz zostać wolontariuszem i wesprzeć stowarzyszenie w jego codziennej pracy lub podczas terenowych akcji społecznych?
Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: biuro@ruchspoleczny.org.pl pod hasłem „Wolontariat”.

Wszyscy razem, niezależnie od miejsca zamieszkania, możemy mieć wpływ na korzystne zmiany w polskiej onkologii!

Dla firm

Zapraszamy firmy i pracowników do szerzenie wiedzy o zdrowym stylu życia podczas specjalnych lekcji o zdrowiu w szkołach swoich dzieci.
Wierzymy, że dzięki Państwa zaangażowaniu uda się skutecznie zachęcić wiele dzieciaków do wyrabiania od najmłodszych lat zdrowych nawyków oraz odpowiedzialności za swoje zdrowie

Dołącz do nas

Zostań naszym członkiem, zapoznaj się z naszym Statutem

Deklaracja Członkowska

zobacz więcej

Statut Stowarzyszenia

zobacz więcej