Wesprzyj nas

PARS od lat działa na rzecz pozytywnych zmian w polskiej onkologii i poprawy standardów leczenia. Jesteśmy obywatelami zjednoczonej Europy i mamy prawo zabiegać o wyrównanie szans w dostępie do właściwej opieki oraz nowoczesnych terapii medycznych. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich, którym leży na sercu stan polskiej onkologii.

Poznaj nas

1,5% dla PARS

Pomagamy poradzić sobie z rakiem
TWÓJ 1,5% TO DODATKOWY CZAS NA INFOLINII CENTRUM KRYZYSOWEGO

Polskie Amazonki Ruch Społeczny (PARS)
Organizacja Pożytku Publicznego – KRS 0000346788

Centrum Kryzysowe dla pacjentów onkologicznych i bliskich www.centrumkryzysowe.org.pl to plaster na raka – pomaga na lęk i niewiedzę. Znajdziesz tu niezbędne informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania. Centrum Kryzysowe to także Infolinia 22 105 55 30, gdzie każdego dnia można zadzwonić i uzyskać potrzebne wsparcie.

Twój 1,5% ma znaczenie!

Kupuj w naszym sklepie i pomagaj!

Sklep Serca został stworzony z myślą o pacjentach onkologicznych i ich bliskich. Wszystkie środki pozyskane ze sprzedaży cegiełek przeznaczamy na działania wspierające chorych na raka oraz rozwój Centrum Kryzysowego.
Nie moglibyśmy działać bez Twojego wsparcia! Kupuj i pomagaj!

Wolontariat

Chcesz zostać wolontariuszem i wesprzeć stowarzyszenie w jego codziennej pracy lub podczas terenowych akcji społecznych?
Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: biuro@ruchspoleczny.org.pl pod hasłem „Wolontariat”.

Wszyscy razem, niezależnie od miejsca zamieszkania, możemy mieć wpływ na korzystne zmiany w polskiej onkologii!

Dla firm

Zapraszamy firmy i pracowników do szerzenie wiedzy o zdrowym stylu życia podczas specjalnych lekcji o zdrowiu w szkołach swoich dzieci.
Wierzymy, że dzięki Państwa zaangażowaniu uda się skutecznie zachęcić wiele dzieciaków do wyrabiania od najmłodszych lat zdrowych nawyków oraz odpowiedzialności za swoje zdrowie

Dołącz do nas

Zostań naszym członkiem, zapoznaj się z naszym Statutem

Deklaracja Członkowska

zobacz więcej

Statut Stowarzyszenia

zobacz więcej