DOTYKAM=WYGRYWAM

Kampania DOTYKAM=WYGRYWAM organizowana jest od 2011 r. z inicjatywy Izabeli Sakutovej, międzynarodowej ekspertki brafittingu i prezeski Fundacji Wsparcie na Starcie, przy wsparciu bieliźnianej marki Panache, specjalizującej się w produkcji jakościowych biustonoszy, dostępnych w szerokiej skali rozmiarowej.

Cel kampanii

Celem kampanii Dotykam=Wygrywam jest promocja zdrowia piersi poprzez regularne ich samobadanie i noszenie dobrze dobranego biustonosza. Jednym z elementów akcji Dotykam = Wygrywam jest zbiórka w salonach bieliźnianych na terenie całej Polski używanych, źle dopasowanych biustonoszy, które zostaną przekazane do reCYClingu, a uzyskane środki wesprą charytatywne działania Stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny oraz Fundacji Wsparcie na Starcie, związane z walką z rakiem piersi.

Każdy ma szansę wesprzeć projekt

Wystarczy oddać swój stary, źle dopasowany biustonosz do pobliskiego sklepu biorącego udział w kampanii.

Dla zachęty charytatywnych działań, każdy kto odda swój stary stanik do reCYClingu otrzyma od sklepów biorących udział w akcji bon o wartości 20 zł na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache oraz bezpłatną ekspercką poradą profesjonalnej brafitterki.

Biustonosze można oddawać do 31 października do specjalnie przygotowanych pojemników ustawionych w salonach z bielizną w całej Polsce, oznaczonych logiem kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM. Lista sklepów znajduje się na stronie: www.dotykamwygrywam.pl

W 2023 roku Polskie Amazonki Ruch Społeczny również jest Partnerem 12. edycji kampanii Dotykam=Wygrywam.

Po wiecej informacji zapraszamy TUTAJ.