Dla firm

Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny to ogólnopolska organizacja pozarządowa od 2010 roku działająca na rzecz profilaktyki i systemowych rozwiązań zapewniających odpowiednie leczenie nowotworów w Polsce. Od 2019 roku rozwijamy program edukacyjny „Zdrowiej” skierowany do młodzieży szkolnej, do którego chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić.

Program opiera się na modelowej lekcji dotyczącej zdrowego stylu życia, która została opracowana we współpracy ze specjalistami i w oparciu o nasze dotychczasowe działania edukacyjne. W ramach opracowanej lekcji edukujemy na temat kluczowych umiejętności i czynności związanych z dbaniem o swoje zdrowie – w tym właściwy sen, odżywianie się, ruch, relaks, techniki radzenia sobie ze stresem i emocjami.Lekcja przeprowadzana jest w oparciu o przygotowaną prezentację multimedialną, do której został opracowany szczegółowy skrypt.

W ramach programu prowadzimy szkolenia dla naszych wolontariuszy edukatorów – rodziców dzieci, które uczą się w szkołach, które zapraszamy do współpracy. W ten sposób angażujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci, budując wiedzę na temat zdrowia.

Zapraszamy firmy i pracowników do szerzenie wiedzy o zdrowym stylu życia  podczas specjalnych lekcji o zdrowiu w szkołach swoich dzieci.

Wierzymy, że dzięki Państwa zaangażowaniu uda się skutecznie zachęcić wiele dzieciaków do wyrabiania od najmłodszych lat zdrowych nawyków oraz odpowiedzialności za swoje zdrowie.

Projekt wolontariatu pracowniczego rozpoczęliśmy z firmą, z którą od lat współpracujemy i dzięki ich zaangażowaniu odbyło się wiele lekcji o zdrowiu.

Zapraszamy!