Zapraszamy na spotkanie online, dla kobiet z rakiem piersi i ich bliskich, z cyklu „połączONE”!

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie online „Pytania i odpowiedzi” dla pacjentek z rakiem piersi i ich bliskich. 

Naszym gościem będzie dr hab. med. Elżbieta Senkus-Konefka, specjalistka onkologii klinicznej i radioterapii onkologicznej.

Link do zapisów: https://pyt-i-odp-styczen.getresponsepages.com/

W programie:

18.00-19.00 – Sesja pytań i odpowiedzi dla pacjentek i ich bliskich – odpowiada specjalistka onkologii klinicznej i radioterapii onkologicznej dr hab. med. Elżbieta Senkus-Konefka.

Pani Doktor jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie leczenia raka piersi. Nasz webinar to wspaniała okazja, aby zadać pytanie Pani Doktor i rozwiać swoje wątpliwości dotyczące leczenia lub diagnostyki swojej choroby!

Dowiedz się więcej na temat tego co jest ważne dla Twojego zdrowia, zadaj swoje pytanie podczas spotkania lub wyślij do nas wcześniej na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl

Podczas tego spotkania porozmawiamy także o naszym najnowszym poradniku na temat leczenia kobiet z potrójnie ujemnym rakiem piersi.

19.00-20.00 – Porozmawiamy o leku na stres. Czy jest lek na stres? Lub czy można uodpornić się na stres?

Fizjologiczne następstwa stresu same w sobie nie są szkodliwe, a stres tak naprawdę jest dla nas ważnym mechanizmem reagowania na zagrożenia. Stres jest dla nas problemem, ponieważ jest wyzwalany wiele razy dziennie przez wiele bodźców, a fizjologiczne następstwa spowodowane „reakcją stresową” nie są rozładowywane, tylko kumulują się. Można wyćwiczyć się w tym aby łatwiej przechodzić przez stres i tym właśnie zajmiemy się podczas tego warsztatu.