Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu warsztatów radzenia sobie ze stresem dla osób w trakcie leczenia onkologicznego i ich bliskich Zdrowiej!

W poniedziałek, 31 października w godz. 18:00-19:00 widzimy się na drugim spotkaniu z nowego cyklu warsztatów radzenia sobie ze stresem dla osób w trakcie leczenia onkologicznego i ich bliskich #Zdrowiej!

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3FiCeKT

O co chodzi? Co tydzień przez 8 tygodni rozwijamy umiejętności, które są kluczowe aby lepiej dbać o własne samopoczucie, radzić sobie ze stresem oraz wzmacniać swoją odporność psychiczną. Pamiętaj, że możesz do nas dołączyć w każdej chwili, niezależnie od tego czy uczestniczyłeś/aś w poprzednich spotkaniach.

Temat: Czy potrafisz sobie poradzić z emocjami?

Wyrażanie emocji jest kluczowe dla utrzymania równowagi psychicznej i nie ma w tym nic wstydliwego czy niewłaściwego. Jak nazywać i wyrażać swoje emocje? Jak radzić sobie z tymi, które są dla Ciebie trudne? Jak odczytywać informacje, które nam przynoszą. Zapraszamy na webinar, gdzie porozmawiamy o tym jak radzić sobie z emocjami związanymi z procesem leczenia.

Zachęcamy do udziału we wszystkich webinarach, krok po kroku budujemy potrzebną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci realnie lepiej radzić sobie ze stresem. Zapisy na cały cykl, znajdziesz pod linkiem: https://bit.ly/programzdrowiej
Do zobaczenia!

Organizator PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny

Prowadzące:

Elżbieta Majewska – coach kryzysowy
Magda Knefel – nauczycielka redukcji stresu