Webinar „O ochronie i leczeniu nowotworów skóry. Webinary dla pacjentów i ich bliskich”.

Już 23 czerwca o godzinie 18.00 wracamy do Was z webinarem ,,Profilaktyka skóry przed wakacjami oraz sesja pytań i odpowiedzi dla pacjentów z nowotworami skóry”. Za nami XI Tydzień Świadomości Czerniaka w tym roku pod hasłem „Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA”, a my kontynuujemy edukację w zakresie ochrony skóry, szczególnie podczas okresu wakacyjnego. Warto przypomnieć sobie zasady profilaktyki oraz dowiedzieć się jak w praktyce dbać o skórę przez najbliższe letnie miesiące. Podczas webinaru nie zabraknie też części psychologicznej, tym razem porozmawiamy o odpoczynku!
Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3zGZak2
Dołącz do nas 23 czerwca, czwartek, godz.18.00-20.00
W programie:
18:00 – 19:00 – Profilaktyka skóry przed wakacjami oraz sesja pytań i odpowiedzi dla pacjentów z nowotworami skóry – odpowiada ekspertka prof. dr hab. n. med. Grażyna Kamińska-Winciorek, specjalista dermatolog-wenerolog.
Przed nami sezon letni, jakie są wskazówki do profilaktyki skóry dla pacjentów onkologicznych? Co trzeba wiedzieć, na co zwrócić uwagę i jak chronić skórę? Spotkanie to także okazja dla pacjentów z nowotworami skóry do zadania swojego pytania Pani Profesor. Pytania można wysyłać wcześniej na nasz adres mailowy: biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zadać je podczas spotkania.
19:00 – 20:00 – Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Wyślij umysł na wakacje czyli jak dobrze odpoczywać. Wakacje to naturalny czas kiedy możemy nabrać sił, odpocząć i zregenerować się. Często jednak … nie potrafimy odpoczywać! Co to znaczy dobrze odpoczywać i jak wysłać swój umysł na wakacje, o tym porozmawiamy w drugiej części spotkania.
Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3zGZak2
Dlaczego warto?
W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentek oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.
Masz jakieś wątpliwości dotyczące Twojego leczenia? Zadaj swoje pytanie już teraz na biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytaj bezpośrednio podczas spotkania.
Spotkanie organizowane jest przez PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny