Webinar „O ochronie i leczeniu nowotworów skóry. Webinary dla pacjentów i ich bliskich”.

Już 11 maja spotykamy się na kolejnym webinarze z serii „O ochronie i leczeniu nowotworów skóry. Webinary dla pacjentów i ich bliskich”. Serdecznie zapraszamy!

Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3MIrWV0

Dołącz do nas 11 maja, środa, godz.18.00-20.00

W programie:

18:00 – 19:00 – Profilaktyka skóry dla wszystkich pacjentów onkologicznych oraz sesja pytań i odpowiedzi na temat leczenia nowotworów skóry. – odpowiada Płk. dr hab. n. med. Witold Owczarek, prof. nadzw., specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii, kierownikiem Kliniki Dermatologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Przed nami sezon letni, jakie są wskazówki do profilaktyki skóry dla pacjentów onkologicznych? Co trzeba wiedzieć, na co zwrócić uwagę i jak chronić skórę? Spotkanie to także okazja dla pacjentów z nowotworami skóry do zadania swojego pytania Profesorowi. Pytania można wysyłać wcześniej na nasz adres mailowy: biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zadać je podczas spotkania.

19:00 – 20:00 – Profilaktyka stresu – Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Czy można chronić się przed stresem? Czy każdy stres jest dla nas szkodliwy? Jak nauczyć sobie lepiej radzić z codziennym stresem i zapobiegać stresowi chronicznemu? Tym zagadnieniom będzie poświęcona kolejna godzina spotkania.

Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3MIrWV0

Dlaczego warto??

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentek oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Masz jakieś wątpliwości dotyczące Twojego leczenia? Zadaj swoje pytanie już teraz na biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytaj bezpośrednio podczas spotkania.

Spotkanie organizowane jest przez @PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny dzięki wsparciu od Pierre Fabre.