Webinar dla pacjentów z rakiem płuca i ich bliskich!

Zapraszamy na webinar dla pacjentów z rakiem płuc i ich bliskich! Podczas spotkania porozmawiamy o optymalnym leczeniu, dowiemy się też na co trzeba się przygotować i co warto wiedzieć o chorobie. Jak zwykle nie zabraknie części dotyczącej wsparcia psychologicznego, tym razem porozmawiamy o akceptacji choroby.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3raLclz

Naszym gościem będzie wybitny specjalista prof. dr hab. n. med. Maciej Krzakowski, Konsultant Krajowy w dziedzinie Onkologii Klinicznej, Kierownik Kliniki Nowotworów Płuca i Klatki Piersiowej Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Dołącz do nas w czwartek, 14 kwietnia w godzinach 18.00 – 20.00.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3raLclz

W programie:

  • 18:00 – 19:00 – Leczenie raka płuca. Sesja pytań i odpowiedzi – odpowiada prof. dr hab. n. med. Maciej Krzakowski, Konsultant Krajowy w dziedzinie Onkologii Klinicznej, Kierownik Kliniki Nowotworów Płuca i Klatki Piersiowej Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Dowiedz się więcej o optymalnym leczeniu raka płuca. Jeżeli masz pytanie do Pan Profesor dotyczące choroby lub/i leczenia – wyślij je do nas wcześniej na biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zadaj bezpośrednio podczas spotkania.
  • 19:00 – 20:00 – O akceptacji choroby – Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Akceptacja jest gotowością zobaczenia i przyjęcia spraw takimi jakimi są, niezależnie czy to stan naszego zdrowia, relacji czy emocje. Jest punktem wyjścia i kluczem do dalszego zdrowienia, a dla wielu z nas także wyzwaniem. Podczas spotkania zastanowimy się nad tym czym w praktyce jest, a czym nie jest akceptacja? Biernością czy godzeniem się na rzeczy których nie lubimy? Porozmawiamy o tym jak możemy uczyć się akceptować sprawy, które są dla nas trudne, po to by zyskać siłę i energię do działania, tam gdzie jest to możliwe.

Pamiętajcie też, że swoje pytania możecie wysłać na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytać bezpośrednio podczas spotkania.

Dlaczego warto wziąć udział ?

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentów oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3raLclz

Spotkanie organizowane jest przez PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny. Webinar powstał w ramach kampanii Hamuj raka. Daj szansę płucom!