Webinar dla pacjentów hematoonkologicznych – Chłoniak, charakterystyka, objawy, opcje terapeutyczne

Chłoniak, charakterystyka, objawy, opcje terapeutyczne dla pacjentów – to temat naszego webinaru, który odbędzie się 28 września, w godz. 18:00-20:00. Naszym gościem będzie prof. dr hab. n. med. Ewa Lech-Marańda, hematolog, konsultant krajowy w dziedzinie hematologii, dyrektor Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. W drugiej części spotkania porozmawiamy o tym, jak dbać o samopoczucie w okresie jesienno-zimowym.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3xpkt83

W programie:

18.00-19.00 – Chłoniak, charakterystyka, objawy, opcje terapeutyczne dla pacjentów – odpowiada prof. dr hab. n. med. Ewa Lech-Marańda, hematolog, konsultant krajowy w dziedzinie hematologii, dyrektor Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Nasz webinar to wspaniała okazja, aby zadać pytanie Pani Profesor i rozwiać swoje wątpliwości z dziedziny hematoonkologii. Poznaj lepiej ważne procesy zachodzące w organizmie podczas choroby, zadaj pytanie Pani Profesor na webinarze lub wyślij do nas wcześniej na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl

19.00- 20.00 – Jesienne dobre samopoczucie. Jak o nie dbać? – Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. W okresie jesienno-zimowym wiele osób odczuwa spadek energii, pogorszenie nastroju, złe samopoczucie, brak motywacji. Dni są coraz krótsze, temperatura spada a niewielka ilość słońca potrafi mocno dać się we znaki. Podczas spotkania podpowiemy jak sobie radzić z jesiennym spadkiem formy i zadbać o dobre samopoczucie.

Pamiętajcie też, że swoje pytania możecie wysłać na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytać bezpośrednio podczas spotkania.

Dlaczego warto wziąć udział?

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentów oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Spotkanie organizowane jest przez @PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny w ramach wspólnych działań #HematoKoalicja z Fundacja Carita im. Wiesławy AdamiecOnkocafeAlivia oraz we współpracy z Fundacja Pokonaj Chłoniaka.

Więcej o nowotworach krwi możesz przeczytać pod adresem: https://bit.ly/3nkyNKB