„Pytania i odpowiedzi” dla pacjentek z rakiem jajnika i ich bliskich

19 września o godzinie 18.00 zapraszamy na bezpłatny webinar „Pytania i odpowiedzi” dla pacjentek z rakiem jajnika.

Link do zapisów: https://pytania-i-odpowiedzi-rakjajnika.getresponsepages.com/

Naszym gościem będzie dr Katarzyna Jalinik, specjalistka ginekologii onkologicznej, położnictwa ginekologii.
Pani Doktor jest w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej w Klinice Chirurgii Nowotworów Układu Pokarmowego i Guzów Neuroendokrynnych w Narodowym Instytucie Onkologii – Państwowym Instytucie Badawczym (NIO-PIB) im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Pani Doktor jest zaangażowaną lekarką, która opracowała informacje o raku jajnika na naszej platformie www.centrumkryzysowe.org.pl. 

W programie:

18.00-19.00 – Sesja pytań i odpowiedzi dla pacjentek i ich bliskich – odpowiada specjalistka ginekologii onkologicznej, dr Katarzyna Jalinik. Nasz webinar to wspaniała okazja, aby zadać pytanie Pani Doktor i rozwiać swoje wątpliwości dotyczące leczenia lub diagnostyki swojej choroby. Dowiedz się więcej na temat tego co jest ważne dla Twojego zdrowia, zadaj woje pytanie podczas spotkania lub wyślij do nas wcześniej na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl

19.00-20.00 – Porozmawiamy o tym jak radzić sobie z niepokojem. Na co masz wpływ i od czego możesz zacząć aby czuć się lepiej na co dzień. Podczas spotkania odpowiemy na te pytania i pokażemy praktyczne ćwiczenia, które pomogą ci wzmacniać się i zadbać o swój dobrostan psychiczny w trakcie choroby.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat raka jajnika z wiarygodnego źródła, odwiedź naszą platformę Centrum Kryzysowe – www.centrumkryzysowe.org.pl.

Znajdziesz tam informacje na temat  objawów, mapy z listami ośrodków, które specjalizują się w leczeniu, przedstawione w jasny i zrozumiały sposób wszystkie dostępne możliwości leczenia oraz wiele innych przydatnych informacji!

Pamiętaj także, że możesz skorzystać z naszej bezpłatnej Infolinii, która działa pod numerem 22 105 55 30. To miejsce, gdzie można zadzwonić od poniedziałku do piątku w godz.17.00-19.00 i otrzymać pomoc, rozmowę i wiedzę. Infolinię Centrum Kryzysowego tworzą osoby z przygotowaniem psychologicznym. Dodatkowo można skorzystać też z bezpłatnej porady dietetycznej. Dietetyk dyżuruje w każdy czwartek i piątek w godzinach działania infolinii.