#połączONE w badaniu na rzecz kobiet z rakiem piersi

Zachęcamy wszystkie kobiety, które są w trakcie lub po leczeniu raka piersi do udziału w anonimowym badaniu społecznym nt. świadomości leczenia raka piersi w Polsce.

Celem badania jest zebranie informacji oraz doświadczeń pacjentek związanych z opieką medyczną na każdym etapie choroby – od diagnozy, przez etap leczenia, aż po jego zakończenie. Dzięki temu dowiemy się więcej zarówno o samej świadomości w kontekście raka piersi oraz metod jego leczenia, ale też uzyskamy informacje nt. tego, co należy poprawić m.in. w kwestii polepszania jakości życia kobiet. Wyniki badania będą komunikowane w mediach, aby zwrócić uwagę społeczeństwa na problem i edukować w kontekście leczenia raka piersi.

Wypełnienie ankiety zajmie Wam ok. 15 min. i będzie miało realny wpływ na zmiany w opiece i leczeniu kobiet z rakiem piersi w Polsce.

Twoje opinie są dla nas bardzo ważne. Ufamy, że odpowiadając na pytania robisz to z uwagą.

Link do ankiety: https://cawi.epanel.pl/Leczenie_raka_piersi_ankieta.pg

Aga Szuścik dla #połączONE:

Gdy chorujemy, albo każe nam się walczyć (czego prawie wszyscy nie lubimy), albo się nas wspiera emocjonalnie (czego bardzo, bardzo potrzebujemy). Osobiście czuję jednak, że wciąż zbyt mało jest konkretnych, takich wręcz technicznych informacji, związanych z systemem, opcjami pomocy, organizacją życia.

Nagrałam więc cztery króciutkie filmy, w których wyjaśniam typowo praktyczne aspekty przechodzenia przez raka. Ten i trzy kolejne poniedziałki to „Mam raka, wiem co robić”!

Tymczasem Polskie Amazonki Ruch Społeczny realizuje ważne badanie społeczne. Jeśli masz (świeżą lub dawną) diagnozę raka piersi, weź udział w akcji #połączONE i uczyń świat lepszym, do 4 sierpnia wypełniając anonimową ankietę. Jeżeli masz możliwość, wrzuć też link u siebie:

https://cawi.epanel.pl/Leczenie_raka_piersi_ankieta.pg