Jak dieta może pomóc w powrocie do zdrowia? – webinar ,,połączONE”

28 czerwca, w środę o godzinie 18.00 zapraszamy na kolejny webinar z cyklu ,,połączONE”!

Zapisać możesz się pod tym linkiem: https://niespodzianka-polaczone.getresponsepages.com/

Naszym gościem będzie dr Maja Czerwińska, dietetyk kliniczny.

Jak dieta może pomóc w powrocie do zdrowia?

W trakcie tego wydarzenia doświadczona dietetyczka, podzieli się z Tobą cennymi wskazówkami, które praktycznie pomogą Ci w Twojej drodze do zdrowia. Podczas webinaru dowiesz się, jak właściwie zbilansować swoją dietę, aby wspomagać proces leczenia. Nasza dietetyczka omówi różne aspekty żywienia, począwszy od nawadniania organizmu. Dzięki jej wskazówkom, będziesz miał/a jasność co do tego, jak odpowiednio się nawadniać, aby wspomóc swoje zdrowie i procesy regeneracyjne.

Nie zabraknie również omówienia roli cukru w diecie podczas leczenia. Dowiesz się, jakie są najlepsze strategie dotyczące spożywania cukru, aby uniknąć negatywnych skutków i jak znaleźć zdrowsze alternatywy. Zapisz się już dziś na nasz webinar i odkryj, jak dieta może odgrywać istotną rolę w Twoim procesie zdrowienia.

Elżbieta Majewska i Magda Knefel, PARS

Jak czerpać więcej przyjemności z każdego dnia?

Podczas tego spotkania pokażemy co możesz robić codziennie aby czuć się lepiej i żyć w jak najlepszej jakości. Skupimy się na tym jak zaangażować się w to na co masz wpływ i czerpać z tego radość. Porozmawiamy o wartościach jako źródle motywacji i energii, szczególnie w trudniejszych momentach. Jak zwykle będą praktyczne ćwiczenia i wskazówki do wykorzystania na co dzień!