X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

Kiedy masz się dobrze, odczuwanie przyjemności i radości jest łatwiejsze. Jest to zdecydowanie większym wyzwaniem gdy doświadczasz silnego stresu lub przechodzisz przez trudności. 

Tym bardziej warto pamiętać o tym, że odczuwanie przyjemności może być dla Ciebie ogromnym źródłem potrzebnej energii i wsparcia właśnie wtedy gdy doświadczasz trudności.

Odczuwanie przyjemności, czyli? To  wszystko co sprawia Ci radość i Cię cieszy oraz świadome zauważanie tych chwil w Twojej codzienności. Jak możesz otworzyć się na odczuwanie większej ilości przyjemności i wdzięczności? Obejrzyj film:

 

 

Sprawianie sobie przyjemności jest bardzo lubianą i słoneczną stroną życia, a zarazem fantastyczną formą wzmacniania siebie i poprawiania poczucia własnej wartości oraz świadomości, że mam moc sprawczą. Jedną z form wzmacniania siebie jest również postawa ciała i o tym dowiesz się więcej z filmu:

 

 

Nagranie naszego webinaru o tym jak otwierać się na przyjemności.

 

A Ty... jakie masz przyjemności? :)