Webinar o leczeniu nowotworów skóry

Podczas najbliższego webinaru dla pacjentów z nowotworami skóry porozmawiamy o ty co trzeba wiedzieć o leczeniu oraz o emocjach, które pojawiają się podczas choroby.

W pierwszej części ekspertem odpowiadającym na wasze pytanie będzie wybitny specjalista prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski – specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej, Kierownik Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, Pełnomocnik Dyrektora Centrum Onkologii – Instytutu w Warszawie ds. Badań Klinicznych.

Masz jakieś wątpliwości dotyczące Twojego leczenia? Zadaj swoje pytanie już teraz na biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytaj bezpośrednio podczas spotkania. 

Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3qVYhhF

Dołącz do nas 14 stycznia piątek, godz.18.00-20.00

  • 18:00 – 19:00 –  O leczeniu nowotworów skóry – odpowiada nasz ekspert, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski. Co trzeba wiedzieć o leczeniu, jak możesz się do niego przygotować? – na te inne pytania odpowiemy podczas sesji pytań i odpowiedzi. Zadaj swoje pytanie wcześniej biuro@ruchspoleczny.org.pl lub podczas spotkania. 
  • 19:00 – 20:00 – O emocjach w chorobie – Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Wyrażanie emocji jest kluczowe dla utrzymania równowagi psychicznej i nie ma w tym nic wstydliwego czy niewłaściwego. Jak nazywać i wyrażać swoje emocje? Jak radzić sobie z tymi, które są dla Ciebie trudne? Na te i inne pytania odpowiemy podczas webinaru.

Dlaczego warto ??

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentek oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Spotkanie organizowane jest przez PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny.

Więcej informacji: www.ruchspoleczny.org.pl