O ochronie i leczeniu nowotworów skóry.

4 listopada spotykamy się na kolejnym webinarze z serii „O ochronie i leczeniu nowotworów skóry. Webinary dla pacjentów i ich bliskich”. Temat naszego webinaru to: “Świadomy pacjent. Co warto wiedzieć? Jak budować relacje z lekarzem? Sesja pytań i odpowiedzi”, odpowiada dr Monika Wasilewska.

Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3DiPzBx

Dołącz do nas 4 listopada, piątek, godz.18.00-20.00!

W programie:

18:00-19:00 – Świadomy pacjent. Co warto wiedzieć? Jak budować relacje z lekarzem? Sesja pytań i odpowiedzi – odpowiada dr Monika Wasilewska, specjalista dermatolog oraz wenerolog w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas webinaru porozmawiamy o tym dlaczego warto być świadomym pacjentem, o co pytać i co warto wiedzieć oraz jak budować relację z lekarzem. Spotkanie to także okazja dla pacjentów z nowotworami skóry do zadania swojego pytania Pani Doktor. Pytania można wysyłać wcześniej na nasz adres mailowy: biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zadać je podczas spotkania.

19:00-20:00 – O dobrej komunikacji, czyli jak słuchać i mówić, aby być zrozumianym – Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. W drugiej części spotkania porozmawiamy o tym jak dobrze się porozumiewać i komunikować, jak wyrażać swoje potrzeby i uważnie słuchać siebie i innych.

Dlaczego warto?

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentek oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Masz jakieś wątpliwości dotyczące Twojego leczenia? Zadaj swoje pytanie już teraz na biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytaj bezpośrednio podczas spotkania.

Spotkanie organizowane jest przez @PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny