X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494
Pomoc >> Wpłacam Pomagam

Wpłacam = pomagam

Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny (PARS) buduje świadomość na temat różnego rodzajów nowotworów, wierząc, że edukacja to pierwszy krok do zadbania o zdrowie. Kolejnym i najważniejszym jest korzystanie z badań profilaktycznych. Dlatego, w myśl przyświecającej nam idei „Dosyć gadania, czas na badania!” zachęcamy do korzystania z badań i dajemy możliwość bezpłatnego kontrolowania stanu swojego zdrowia.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, możesz wpłacić dowolną kwotę na konto PKO BP SA 57 10201169 0000 8302 0153 1896 na rozwój naszej działalności z hasłem “darowizna”.

 

PARS od lat działa na rzecz pozytywnych zmian w polskiej onkologii i poprawy standardów leczenia. Jesteśmy obywatelami zjednoczonej Europy i mamy prawo zabiegać o wyrównanie szans w dostępie do właściwej opieki oraz nowoczesnych terapii medycznych. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich, którym leży na sercu stan polskiej onkologii.

 

Prosimy o kontakt pod adresem mailowym: biuro@ruchspoleczny.org.pl

 

Chcesz zostać wolontariuszem i wesprzeć stowarzyszenie w jego codziennej pracy lub podczas terenowych akcji społecznych? Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: biuro@ruchspoleczny.org.pl pod hasłem „Wolontariat”.

 

Wszyscy razem, niezależnie od miejsca zamieszkania, możemy mieć wpływ na korzystne zmiany w polskiej onkologii!