X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494
Pomoc >> Przekaż 1%

 

Szanowni Państwo!

Tak, jak i w poprzednim roku, stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny znajduje się na liście Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2020.

Lista OPP (wraz z naszą organizacją, strona 334 pliku PDF) znajduje się tutaj 

Polskie Amazonki Ruch Społeczny
Organizacja Pożytku Publicznego - KRS 0000346788

 

1 % - Każda złotówka ma znaczenie!

     Wspieramy w chorobie. Razem zrobimy więcej.

 

 

Rozliczenie PIT z PITax.pl Rozliczenie PIT z PITax.pl

 

Darowizna dla Polskie Amazonki Ruch Społeczny to nic więcej jak przekierowanie 1% podatku na rzecz działań pożytku publicznego zamiast do skarbu Państwa. Każdy zatem może pomóc osobom chorym na raka wskazując nasze Stowarzyszenie jako beneficjenta wpłaty 1% podatku. Im więcej osób zostanie przekonanych do wpłacenia, tym skuteczniej możemy działać i pomagać chorym na raka!

 

 

Jak wykorzystamy 1%  od Ciebie:

Zorganizujemy więcej spotkań wspierających chorych i ich bliskich, zapewnimy im pomoc i opiekę psychologiczną. Zorganizujemy też więcej bezpłatnych badań profilaktycznych dla tych, którzy mają utrudniony do nich dostęp.

Polskie Amazonki Ruch Społeczny to stowarzyszenie wywodzące się z dobrze znanej organizacji Amazonek, działającej na rzecz raka piersi. W 2009 r. postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć ruch społeczny skupiający pacjentów onkologicznych, zarówno kobiety jak i mężczyzn, a także wszystkich, dla których znacząca jest sytuacja polskiej onkologii. Polskie Amazonki Ruch Społeczny to platforma szerokiego dialogu i współpracy, której celem jest wywarcie pozytywnego wpływu na standard diagnostyki, leczenia i rehabilitacji wszystkich rodzajów nowotworów. Do tej pory inicjowaliśmy i wspieraliśmy akcje społeczne, profilaktyczne oraz edukacyjne związane z rakiem piersi, jajnika, skóry, wątroby oraz nerek i płuc. Łączymy edukację z możliwością realnego zadbania o swoje zdrowie ułatwiając dostęp do określonych badań profilaktycznych i konsultacji medycznych. Wierzymy, że wiedza i doświadczenia każdej osoby, która mierzy się z chorobą są cennym drogowskazem wyznaczającym kierunek naszej działalności.

Wspieramy w chorobie. Hamuj raka z nami! Każda złotówka ma znaczenie!

Wspieramy chorych i ich bliskich, ułatwiamy dostęp do badań i konsultacji medycznych, wywieramy wpływ na standard diagnostyki, leczenia i rehabilitacji onkologii w Polsce. Razem robimy więcej!

 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.