X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

AKTUALNOŚCI

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Ruchu

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Ruchu.

czytaj całość >>

Aktualizacja poradników i pomocne materiały dla pacjentów z rakiem płuca

Zebraliśmy w jednym miejscu pomocne materiały dla pacjentów z rakiem płuca i ich bliskich. Poradniki zawierają najważniejsze informacje, których mogą poszukiwać Pacjenci oraz ich bliscy, są wsparciem oraz podpowiedzią jak poruszać się w diagnostyce i leczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami i naszą kampanią Hamuj raka! Daj szansę płucom! 

czytaj całość >>

Zapraszamy na webinar dla pacjentów z rakiem płuca i ich bliskich!

Serdecznie zapraszamy na kolejny webinar dla pacjentów z rakiem płuca i ich bliskich. Diagnostyka i leczenie raka płuca bardzo się zmienia, zadaj pytanie i dowiedz się, jak powinna wyglądać optymalna ścieżka postępowania w Twoim przypadku! Link do webinaru: https://bit.ly/3ch9shc  

czytaj całość >>

Diagnostyka molekularna i nowotwory BRCA-zależne Inauguracja Rady ds. Diagnostyki Molekularnej

7 lipca odbyła się konferencja prasowa Koalicji Dla Życia inaugurująca Radę ds. Diagnostyki Molekularnej. Koalicja zajmie się pracą nad ulepszeniem dostępności do badań genetycznych, które są niezbędnym elementem procesu diagnostycznego jeśli chcemy mówić o nowoczesnych terapiach, w tym leczeniu celowanym. Dwa lata temu miała miejsce inauguracja Koalicji Dla Życia Osób z Mutacją w Genach BRCA, która w swojej pierwszej odsłonie koncentrowała się na nowotworze jajnika. Zaangażowanie wszystkich oraz wiara we wspólny cel, pomogły osiągnąć wiele sukcesów. Dzisiaj pragniemy oficjalnie ogłosić zawiązanie Rady ds. Diagnostyki Molekularnej, która łączy ekspertów wierzących w możliwości diagnostyki molekularnej oraz związanego z nią leczenia celowanego nowotworów BRCA-zależnych – mówi Elżbieta Kozik.

czytaj całość >>

KALENDARZ WYDARZEŃ

PWŚCPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

FILMY

POMAGAJĄ NAM