X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

24

IV

2019

Webinar Zdrowiej - jak dbać o siebie?

Zapraszamy do odsłuchania nagrania webinaru Zdrowiej, w czasie którego mówiliśmy o koncepcji paliwa mentalnego. Człowiek jest istotą, która potrzebuje wysokiej jakości paliwa, by jak najlepiej funkcjonować – szczególnie w trakcie procesu leczenia i zdrowienia.

Usłyszycie o tym jak pracować ze swoim nastawieniem w oparciu o uważność (mindfulness) - tak aby nasz sposób myślenia był konstruktywny i wspierał nas oraz o tym, jak proste praktyczne ćwiczenia pomagają podnieść swoją energię na co dzień.

Zapraszamy na spotkania oraz po więcej informacji na nasza stronę w zakładce Zdrowiej (https://ruchspoleczny.org.pl/zdrowiej/program_zdrowiej-72.html) oraz na naszym profilu na FB (https://www.facebook.com/PolskieAmazonkiRuchSpoleczny/notifications/)

Pozostałe filmy