X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

9

IV

2020

Jak radzić sobie ze stresem

W ramach spotkań ''Zdrowiej'' organizujemy spotkania (w obecnej sytuacji pandemii wyłącznie online), w czasie których mówimy o tym, jak wzmacniać w sobie postawy sprzyjające procesowi zdrowienia.

W czasie choroby nowotworowej przychodzą nowe myśli, nowe obawy, dlatego potrzebne są sposoby oswajania się i regulacji w trudnych momentach. Nasze spotkania są tematyczne, każde z nich dotyka ważnych zagadnień - od dbania o oddech, relaks po mierzenie się z natłokiem myśli i stresem.

Zachęcamy do odsłuchania wszystkich naszych nagrań (w zakładce ''filmy''). Na profilmy Facebook odnajdziecie terminy spotkań Zdrowiej oraz inne aktualności, natomiast na naszej stronie internetowej więcej info, wraz z praktycznymi ćwiczeniami, któe możecie samodzielnie wykonać w domu.

https://www.facebook.com/PolskieAmazonkiRuchSpoleczny/

https://ruchspoleczny.org.pl/zdrowiej/program_zdrowiej-72.html

Pozostałe filmy