X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

21

VII

2022

Optymalna ścieżka diagnostyczna w leczeniu raka płuca - odpowiada lek. Artur Bartczak

Optymalna ścieżka diagnostyczna otwierająca drogę do leczenia raka płuca – to temat webinaru, który odbył się 20 czerwca. Naszym gościem był specjalista patomorfolog lek. Artur Bartczak, autor i współautor wielu publikacji, a także rozdziałów w podręcznikach. Od 2015 roku redaguje Translational Research in Anatomy, Elservier B. V. Jest członkiem wielu krajowych i zagranicznych towarzystw naukowych, m. in. Polskiego Towarzystwa Patologów, European Society of Pathology i United States and Canadian Academy of Pathology. Cyklicznie był organizatorem i gospodarzem wielu konferencji naukowych, m.in. Polish Pathology Days. Obecnie jest Kierownikiem Zakładu Patomorfologii Specjalistycznego Szpitala Chorób Płuc w Zakopanem, gdzie prowadzi działalność diagnostyczną, naukową i dydaktyczną. Nasz ekspert odpowiada na Wasze pytania dotyczące właściwej diagnostyki raka płuca, która otwiera drzwi do nowoczesnego i dostosowanego do sytuacji pacjenta leczenia.

Spotkanie organizowane jest przez PARS - Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

Webinar powstał w ramach kampanii Hamuj raka! Daj szansę płucom!

Prowadzą: Elżbieta Majewska - coach kryzysowy

Magda Knefel - nauczycielka redukcji stresu

Pozostałe filmy