Zapraszamy na webinar dla pacjentów z rakiem płuca i ich bliskich!

28 lipca o godzinie 18.00 serdecznie zapraszamy na webinar „Pytania i odpowiedzi” dla pacjentów z rakiem płuca i ich bliskich. Naszym gościem będzie dr n. med. Izabela Chmielewska, adiunkt w Klinice Pneumonologii, Onkologii i Alergologii, która odpowie na Wasze pytania dotyczące diagnostyki i leczeniu raka płuca. W drugiej części spotkania opowiemy o zaufaniu do siebie i do świata, dlaczego jest nam potrzebne i jak je budować.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3ch9shc

Dołącz do nas w czwartek, 28 lipca w godzinach 18.00-20.00.

W programie:

18.00-19.00 – Sesja pytań i odpowiedzi dla pacjentów z rakiem i płuca i ich bliskich – odpowiada dr n. med. Izabela Chmielewska, adiunkt w Klinice Pneumonologii, Onkologii i Alergologii. Nasz webinar to wspaniała okazja, aby dowiedzieć się jak postępować na początku choroby, jak uzyskać właściwą diagnozę, gdzie się leczyć. To również świetny moment, aby zadać pytanie Pani Doktor i rozwiać swoje wątpliwości dotyczące powyższego tematu. Pytania możesz zadawać podczas webinaru lub wysłać je do nas wcześniej na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl

14.00- 15.00 – Budowanie zaufania do siebie i do świata – opowiadają Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Z jakiego powodu rozwijanie zaufania do siebie i do świata jest istotne w trakcie leczenia choroby onkologicznej? W jaki sposób można odważyć się zaufać bardziej? Podczas tego spotkania zajmiemy się tematem zaufania, czego potrzebujemy żeby ufać i jak bardziej możemy otworzyć się na siebie i świat właśnie w poczuciu zaufania.

Pamiętajcie, że swoje pytania możecie wysłać na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytać bezpośrednio podczas spotkania.

Dlaczego warto uczestniczyć w naszym webinarze?

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentów oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Spotkanie organizowane jest przez PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny

Zachęcamy do pobrania Przewodnik dla pacjenta, w którym znajdziecie informacje między innymi o właściwej scieżce diagnostycznej otwierającej drogę do leczenia.