„Godzina z ekspertem” dla pacjentek z rakiem piersi

Już 5 czerwca na Twoje pytania odpowie dr Katarzyna Pogoda, specjalistka od leczenia raka piersi. Dołącz do nas online o godz. 19!

Link do spotkania: https://gze-piersi1.getresponsepages.com/

W ramach naszego nowego cyklu „Godzina z Ekspertem” zapraszamy na comiesięczne spotkania dla pacjentek z rakiem piersi. Podczas najbliższego porozmawiamy o efektach ubocznych terapii (zwłaszcza nowoczesnych leków), o leczeniu objawów towarzyszących chorobie oraz o wątpliwościach w związku z leczeniem.

Już 5 czerwca 2024 o godz 19:00 naszą gościnią będzie dr Katarzyna Pogoda, onkolog kliniczny w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Warszawie. Doktor Katarzyna Pogoda tworzy z nami Centrum Kryzysowe i dba o merytorykę oraz rzetelność treści dla pacjentek z rakiem piersi.

„Godzina z Ekspertem” to okazja, by zasięgnąć informacji z pierwszej ręki o wszystkim, co dotyczy leczenia i jego skutków oraz wyjaśnić to, co jest dla Ciebie niezrozumiałe. Wiedzę na ten temat znajdziesz na ścieżce pacjenta na Centrum Kryzysowym, ale być może nurtują Cię dodatkowe pytania?

Skorzystaj z okazji, dowiedz się więcej, wyjaśnij swoje wątpliwości! Pamiętaj, że swoje pytania możesz przesłać do nas wcześniej na adres: biuro@ruchspoleczny.org.pl.

Wiemy, jak wiele macie pytań, dlatego cieszymy się, że sesje online dla pacjentek z rakiem piersi będą odbywać się co miesiąc w ramach naszej kampanii #PołączONE.