Wspólnie tworzymy społeczność wspierającą pacjentów onkologicznych

Drodzy Członkowie Ruchu Społecznego PARS!

Chciałybyśmy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i wsparcie. Razem tworzymy silną społeczność pomagającą pacjentom onkologicznym i ich bliskim. Nasza wspólna praca przynosi realne korzyści i zmienia życie wielu osób.

Juz niebawem wprowadzimy zmiany, które podkreślą nasz wspólny cel i sprecyzują charakter działalności naszego stowarzyszenia. Jesteśmy pewne, że dzięki temu uda się dotrzeć do wszystkich osób chorujących na różne rodzaje nowotworów.

Stale zapraszamy Was do współtworzenia i aktywnego działania w ramach naszego stowarzyszenia. Szczególnie zachęcamy do szerzenia informacji o naszym największym przedsięwzięciu – Centrum Kryzysowym. To wyjątkowe miejsce, które oferuje wiedzę i niezbędne wsparcie osobom dotkniętym chorobą nowotworową.

Centrum Kryzysowe odwiedziło już ponad 100 000 osób! To dowodzi, jak bardzo potrzebna jest taka platforma.

Poniżej znajdziecie sprawozdanie merytoryczne za 2023 rok.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i pomysły dotyczące naszej działalności – każda sugestia jest dla nas cenna i pomaga nam się rozwijać.

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie nasze działania. Razem możemy zdziałać jeszcze więcej!

Z pozdrowieniami,

Zespół PARS