Webinary dla kobiet z rakiem piersi i ich bliskich

Zapraszamy na dwa przedświąteczne webinary dla kobiet z rakiem piersi i ich bliskich w ramach kampanii Wylecz raka HER2+. Na pierwszym ze spotkań widzimy się już 19 grudnia.

Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: bit.ly/3FtAkpf

Dołącz do nas 19 grudnia, poniedziałek, godz.18.00-20.00!

W programie:

18.00-19.00 – Rak piersi u młodych kobiet oraz sesja pytań i odpowiedzi dla pacjentek. Naszym gościem będzie dr hab. Barbara Radecka, onkolog kliniczny i ordynator Oddziału Onkologii Klinicznej z Odcinkiem Dziennym Opolskiego Centrum Onkologii w Opolu. Porozmawiamy o pytaniach, które często zadają młode kobiety, które zachorowały na raka piersi – o tym co trzeba wiedzieć w kontekście zachowania płodności, ciąży, czym jest wcześniejsza menopauza, na co przygotować się w związku z leczeniem. Spotkanie to świetna okazja do zadania pytania, na które odpowie pani Doktor. Pytania można wysyłać wcześniej na nasz adres mailowy: biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zadać je podczas spotkania.

19:00-20:00 – Zaplanuj marzenia w 2023 roku – Elżbieta Majewska i Magda Knefel, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Porozmawiamy o tym jak ważne jest wyznaczanie celów, które dodają nam energii oraz o sile marzeń, zaplanujemy wspólnie to czego życzymy sobie w 2023 roku.

Dlaczego warto?

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentek oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Masz jakieś wątpliwości dotyczące Twojego leczenia? Zadaj swoje pytanie już teraz na biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytaj bezpośrednio podczas spotkania.