Webinar: „O ochronie i leczeniu nowotworów skóry. Webinary dla pacjentów i ich bliskich”.

Dzisiaj przychodzimy do Was z dobrą informacją! Wracamy z kolejnym webinarem z serii „O ochronie i leczeniu nowotworów skóry. Webinary dla pacjentów i ich bliskich”. Serdecznie zapraszamy!

Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3uVprIO

Dołącz do nas 27 kwietnia, środa, godz.18.00-20.00

W programie:

  • 18:00 – 19:00 – Sesja pytań i odpowiedzi na temat leczenia nowotworów skóry – odpowiada ekspertka, ceniona przez pacjentów specjalistka w zakresie onkologii dr hab. n. med. Bożena Cybulska-Stopa. Co trzeba wiedzieć o leczeniu, jak możesz się do niego przygotować? – na te inne pytania odpowiemy podczas sesji pytań i odpowiedzi. Masz pytanie do Pani Profesor dotyczące Twojej choroby lub leczenia? Wyślij je do nas wcześniej na adres biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zadaj bezpośrednio podczas spotkania.
  • 19:00 – 20:00- Skąd czerpać energię potrzebną do zdrowienia? – Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny.  Kiedy jesteśmy w trakcie leczenia szczególnie potrzebujemy dobrej energii, aby mieć chęć i siłę dbać o siebie oraz wytrwać w momentach wyzwań. Skąd brać tę energię, jak z niej korzystać na co dzień? Tym tematem zajmiemy się podczas najbliższego webinaru. Jak zwykle zaprosimy Was także do praktycznych ćwiczeń – do zobaczenia!

Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: https://bit.ly/3uVprIO

Dlaczego warto?

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentek oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Spotkanie organizowane jest przez PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny dzięki wsparciu od Pierre Fabre.