Webinar na temat seksualności podczas i po chorobie

Zapraszamy na drugi przedświąteczny webinar dla kobiet z rakiem piersi i ich bliskich w ramach kampanii Wylecz raka HER2+. Na drugim spotkaniu widzimy się już 21 grudnia.

Udział jest bezpłatny, zapisy pod linkiem: bit.ly/3PvnefG

Dołącz do nas 21 grudnia, środa, godz.18.00-20.00!

W programie:

18.00-19.00 Seksualność i rak piersi – co warto abyś wiedziała? Naszym gościem będzie seksuolog Milena Lachowicz. Porozmawiamy o seksualności i raku piersi oraz co warto wiedzieć. Zadamy pytania, które często wstydzimy się zadać, będzie tez doskonała okazja dla Ciebie, aby zadać pytanie, które Ciebie nurtuje.

19.00-20.00 Jak wzmocnić się poprzez dbanie o swoją kobiecość? – Elżbieta Majewska i Magdalena Knefel, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Zajmiemy się tym jak ważne jest pielęgnowanie poczucia kobiecości oraz zobaczysz w praktyce jak możesz to robić dla siebie.

Dlaczego warto?

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentek oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Masz jakieś wątpliwości dotyczące Twojego leczenia? Zadaj swoje pytanie już teraz na biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytaj bezpośrednio podczas spotkania.