Webinar dla pacjentek z rakiem jajnika i ich bliskich!

Zapraszamy na webinar dla pacjentek z rakiem jajnika i ich bliskich! Porozmawiamy o optymalnym leczeniu, dowiemy się też na co trzeba się przygotować i co warto wiedzieć o chorobie. Jak zwykle nie zabraknie części dotyczącej wsparcia psychologicznego, tym razem skupimy się m.in. na emocjach towarzyszących chorobie i leczeniu.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3vaZ9mq

Naszym gościem będzie prof. dr hab. n. med. Mariusz Bidziński, konsultant krajowy w dziedzinie ginekologii onkologicznej oraz kierownik Kliniki Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii – Instytutu im. M Skłodowskiej – Curie w Warszawie.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3vaZ9mq

Dołącz do nas w piątek, 4 marca w godzinach 18.00 – 20.00.

W programie:

  • 18:00 – 19:00 – Leczenie raka jajnika. Sesja pytań i odpowiedzi –.odpowiada prof. dr hab. n. med. Mariusz Bidziński, konsultant krajowy w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Dowiedz się więcej o optymalnym leczeniu raka jajnika. Jeżeli masz pytanie do Pana Profesora dotyczące choroby lub/i leczenia – wyślij je do nas wcześniej na biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zadaj bezpośrednio podczas spotkania.
  • 19:00-20:00 – Jak szybko dodać sobie energii oraz pobudzić produkcję tzw. hormonów szczęścia?– Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Są momenty kiedy czujesz się gorzej, kiedy nic Ci się nie chce i potrzebujesz szybkiej dawki dobrej energii, żeby móc lepiej poradzić sobie z tym co przynosi dzień. Wtedy przydaje się wiedza i umiejętności jak dodać sobie pozytywnej energii. Jest dużo prostych sposobów i podnoszących energię zachowań, które możesz stosować każdego dnia – i tym właśnie zajmiemy się w drugiej części spotkania.

Pamiętajcie też, że swoje pytania możecie wysłać na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytać bezpośrednio podczas spotkania.

Dlaczego warto wziąć udział ?

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentów oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3vaZ9mq

Spotkanie organizowane jest przez PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny. Webinar powstał w ramach Koalicja Dla Życia.