Spotkanie dla pacjentek z rakiem jajnika i ich bliskich!

Zapraszamy na spotkanie dla pacjentek z rakiem jajnika i ich bliskich! Porozmawiamy o optymalnym leczeniu, dowiemy się też na co trzeba się przygotować i co warto wiedzieć o chorobie. Jak zwykle nie zabraknie części dotyczącej wsparcia psychologicznego, tym razem skupimy się m.in. na emocjach towarzyszących chorobie i leczeniu.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3B4nGKS

Naszym gościem będzie prof. dr hab. n. med. Paweł Knapp, Kierownik Uniwersyteckiego Centrum Onkologii Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku. Specjalista w dziedzinie: położnictwa, ginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, a doświadczenie kliniczne zdobywał w prestiżowych ośrodkach medycznych na całym świecie. Posiada ogromne doświadczenie w operacyjnym leczeniu nowotworów szyjki macicy, szczególnie radykalnych zabiegów w raku jajnika, a także laparoskowym leczeniu schorzeń ginekologicznych.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3B4nGKS

Dołącz do nas w środę, 16 lutego w godzinach 18.00 – 20.00.

W programie:

  • 18:00 – 19:00 – Leczenie raka jajnika. Sesja pytań i odpowiedzi – odpowiada Prof. dr hab. n. med. Paweł Knapp, Kierownik Uniwersyteckiego Centrum Onkologii Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku. Dowiedz się więcej o optymalnym leczeniu raka jajnika. Jeżeli masz pytanie do Pana Profesora dotyczące choroby lub/i leczenia – wyślij je do nas wcześniej na biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zadaj bezpośrednio podczas spotkania.
  • 19:00-20:00 – Jak lepiej poznać swoje emocje? – Elżbieta Majewska, coach kryzysowy i Magda Knefel, trenerka mindfulness, Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Wyrażanie emocji jest kluczowe dla utrzymania równowagi psychicznej i nie ma w tym nic wstydliwego czy niewłaściwego. Jak nazywać i wyrażać swoje emocje? Jak radzić sobie z tymi, które są dla Ciebie trudne? Jak odczytywać informacje, które nam przynoszą. Zapraszamy na webinar, gdzie porozmawiamy o tym jak radzić sobie z emocjami związanymi z procesem leczenia.

Pamiętajcie też, że swoje pytania możecie wysłać na nasz adres mailowy biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zapytać bezpośrednio podczas spotkania.

Dlaczego warto wziąć udział ??

W trakcie leczenia możesz bardzo dużo dla siebie zrobić – zdobywając wiedzę na temat leczenia, wzmacniając odporność psychiczną oraz rozwijając umiejętności radzenia sobie ze stresem. Nie wiesz od czego zacząć? Nie wiesz jak pomóc bliskiej Ci osobie? Weź udział w naszym webinarze! Dołącz do grupy pacjentów oraz ich bliskich i uzyskaj potrzebne Ci informacje i wsparcie.

Udział jest bezpłatny, link do zapisów: https://bit.ly/3B4nGKS

Spotkanie organizowane jest przez PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny.

Webinar powstał w ramach Koalicja Dla Życia.