Nowe obszary na Centrum Kryzysowym – dla pacjentów hematologicznych

2 czerwca na stronie www.centrumkryzysowe.org.pl pojawią się nowe treści, dotyczące chłoniaków indolentnych, szpiczaka plazmocytowego i przewlekłej białaczki limfocytowej!

Centrum Kryzysowe to platforma internetowa, która prowadzi krok po kroku przez proces leczenia i diagnostyki i powstała specjalnie dla pacjentów onkologicznych.

Z tej okazji organizujemy specjalne spotkanie online o godz. 18:00 z dr Marcinem Rymko, który wspiera nas merytorycznie w powstaniu strony.
Dr Marcin Rymko jest koordynatorem oddziału hematologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu. Porozmawiamy o najczęstszych problemach pacjentów hematologicznych oraz jak w ich rozwiązywaniu może pomóc Centrum Kryzysowe.

„Gdybym był pacjentem hematologicznym chciałbym wiedzieć trzy podstawowe rzeczy. Gdzie się leczyć, czy informacje, które czytam są aktualne – w przypadku hematologii stan wiedzy zmienia się bardzo szybko – oraz kto jest ich autorem, czy mogę zweryfikować te informacje. Wówczas jako pacjent czułbym się bezpiecznie. Centrum Kryzysowe to wyjątkowa strona, która daje rzetelną, przystępną wiedzę i poczucie bezpieczeństwa” – mówi dr Marcin Rymko.

Link do spotkania:

https://premierahemato.getresponsepages.com/

Spotkanie jest także okazją do zadania swojego pytania, jeśli masz wątpliwości związane z diagnostyką lub leczeniem! Można zadać swoje pytanie wcześniej pisząc do nas: biuro@ruchspoleczny.org.pl lub w trakcie spotkania.

Zapraszamy także do udziału w drugiej części spotkania o godzinie 19.00

„Określ swoje wartości, odnajdź swoją siłę” – Elżbieta Majewska i Magda Knefel.

W procesie przechodzenia przez chorobę kluczowa jest Twoja kondycja psychiczna i to jak możesz o nią zadbać. Zapraszamy na warsztat, który pokaże, jak czerpać na co dzień siłę i motywację z tego co jest dla Ciebie ważne w życiu. Zanurkujemy w świat wartości, które są bazą do podejmowania wspierających Cię decyzji.