„Godzina z Ekspertem” dla pacjentek z rakiem piersi

Zadaj pytanie ekspertowi!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Godzina z Ekspertem” dla pacjentek z rakiem piersi! To okazja, by zapytać o to, co Cię niepokoi lub o to, czego nie rozumiesz.

Zapraszamy już 4 lipca o godz. 19.00.

Tym razem nasze spotkanie nie będzie transmitowane na Facebooku, aby zapewnić komfort i swobodę w zadawaniu pytań. Tylko osoby zapisane będą miały dostęp do tego wyjątkowego wydarzenia:

Link do zapisów: gze-polaczone2.getresponsepages.com

Na twoje pytania odpowiadać będzie dr Katarzyna Pogoda, onkolog kliniczny w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Dr Katarzyna Pogoda współtworzy z nami Centrum Kryzysowe i dba o merytoryczną rzetelność treści dla pacjentek z rakiem piersi.

Tematem przewodnim spotkania będzie leczenie raka piersi – porozmawiamy o głównych rodzajach leków, czego można się po nich spodziewać oraz o ich efektach ubocznych.

„Godzina z Ekspertem” to doskonała okazja, by zasięgnąć informacji z pierwszej ręki i wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia. Nasza platforma Centrum Kryzysowe oferuje wiele informacji, ale może masz dodatkowe pytania, na które chcesz uzyskać odpowiedzi?

Zarejestruj się już dziś, aby wziąć udział w spotkaniu i wyjaśnić swoje wątpliwości! Uczestniczki otrzymają link z nagraniem sesji. Pytania można przesyłać wcześniej na adres: biuro@ruchspoleczny.org.pl

„Godzina z Ekspertem” to nasze cykliczne, comiesięczne spotkanie na żywo, realizowane w ramach kampanii dla pacjentek z rakiem piersi #PołączONE. Dołącz do nas i skorzystaj z tej unikalnej szansy na bezpośredni kontakt z ekspertem.