Drugi webinar z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem

6 lutego o godzinie 18.00 zapraszamy na drugi webinar z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem.

Zarezerwuj miejsce: https://o-zyciu-z-rakiem-i-po.getresponsepages.com/

W programie:

Prof. Krystyna de Walden Gałuszko – O życiu z rakiem i po raku z perspektywy psychoonkologa.
Zdarza się, że doświadczenie choroby przekracza możliwości przystosowania się, w wyniku czego pojawia się lęk, gniew, bunt lub przygnębienie. Zapytamy w jaki sposób można sobie pomóc oraz kiedy warto zwrócić się o pomoc specjalisty. Czym jest samopomoc i z jakich metod możemy skorzystać? Opowiemy także o tym, że pomocne materiały można znaleźć na stronie www.centrumkryzysowe.org.pl.

Prof. Krystyna de Walden Gałuszko, specjalista psychiatrii i medycyny paliatywnej, certyfikowany psychoonkolog. Kierownik Katedry Psychiatrii na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego i członek honorowy Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej i Polskiego Towarzystwa Badania Bólu. Autorka wielu publikacji poruszających problematykę jakości życia pacjentów z chorobą nowotworową.

Elżbieta Majewska i Magda Knefel – Praktyczne sposoby na stres.
W drugiej części pokażemy praktyczne ćwiczenia, które pomogą w obniżeniu poziomu stresu, które można wykonywać samodzielnie oraz w dowolnym momencie i nie wymagają specjalnych przygotowań.

Do zobaczenia!