X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

AKTUALNOŚCI

Światowy Dzień Raka Nerki 17.06

Tegoroczny Światowy Dzień Raka Nerki obchodzony jest na całym świecie pod hasłem Porozmawiajmy o naszym samopoczuciu. W tym dniu zaplanowaliśmy kilka wydarzeń, w tym konferencję, webinary i dyżur ekspertów. Dołącz do nas!

czytaj całość >>

Walne Zebranie Zarządu - zapraszamy

Zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się 23.06.2021 r. o godz.17:00. Spotkanie odbędzie się w biurze PARS, szczegóły w rozszerzonej wersji aktualności.

czytaj całość >>

25.05 Światowy Dzień Tarczycy

Każdego roku rak tarczycy dotyka około 3 tysięcy osób. W podwyższonej grupie ryzyka znajdują się kobiety, to one trzykrotnie częściej zmagają się z rakiem tarczycy niż mężczyźni. Choć w 90% przypadków terapia kończy się sukcesem, choroba ma znaczący wpływ na życie osób, które dotyka.

czytaj całość >>

Chłoniak z komórek płaszcza i inne chłoniaki - webinar

Zapraszamy Was na kolejny webinar dla Pacjentów hemtaoonkologicznych. Tym razem nasz ekspert Pani Profesor Monika Długosz-Danecka odpowie na Wasze pytania o chłoniakach z komórek płaszcza i innych. Chcesz zadać pytanie? Prześlij je do nas już teraz: biuro@ruchspoleczny.org.pl lub zadaj w trakcie webinaru!

czytaj całość >>

KALENDARZ WYDARZEŃ

FILMY

POMAGAJĄ NAM