X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

 

Gabinet dermatologiczny

 

 

W ramach gabinetu dermatologicznego zapraszamy na badania i konsultacje w kierunku profilaktyki czerniaka w odbywają się w każdą środę w godz. 10:00 – 11:00.

Badania znamion w kierunku profilaktyki czerniaka, bardzo skutecznie mogą uchronić przez agresywnym nowotworem skóry. Czerniak może rozwinąć się u każdego, jednak Polacy ze względu na jasna karnację są w grupie ryzyka. Proste badanie polegające na obejrzeniu istniejących znamion w powiększeniu, pozwala zdecydować, które z nich mogą być niebezpiecznie i które należy usunąć, tak by zmniejszyć ryzyko choroby. 

Poradnia z Apetytem na życie działa w systemie cegiełkowym. Wszystkich, którzy zechcą skorzystać z badań, uprzejmi prosimy o wpłacenie symbolicznej kwoty w wysokości 35 zł. Zebrane środki zostaną przekazane na ufundowanie kolejnych badan dla następnych chętnych.