X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

AKTUALNOŚCI

RUSZA KLUB DLA CHORYCH NA RAKA PŁUCA W WARSZAWIE

RUSZA KLUB DLA CHORYCH NA RAKA PŁUCA W WARSZAWIE Zdiagnozowano u Ciebie lub kogoś bliskiego raka płuca? Potrzebujesz informacji, wsparcia lub chcesz podzielić się swoim doświadczeniem? Spotykamy się w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca o godz. 12.00 w sali edukacyjnej w Zakładzie Rehabilitacji przy siedzibie Stowarzyszenia Amazonek w Centrum Onkologii w Warszawie (ul. Roentgena 5). Najbliższe spotkanie już 13 września.

czytaj całość >>

3 kroki profilaktyki raka tarczycy

Wrzesień to miesiąc budowania świadomości o raku tarczycy. Sprawdź, kogo może dotyczyć ta choroba, jak można się przed nią uchronić, a także jak powinno się badać tarczycę. Poznaj 3 kroki profilaktyki w ramach kampanii edukacyjnej „Motyle pod ochroną”. 

czytaj całość >>

Zapraszamy na spotkanie grupy wsparcia chorych na raka płuc i ich bliskich 29.08 o godz.14.00

W ramach kampanii edukacyjnej „Hamuj raka! Daj szansę płucom!” rusza Grupa Wsparcia - pilotażowy projekt integrujący chorych na raka płuc i ich bliskich. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29.08.2017 r. w Warszawie, ale zamierzamy dotrzeć z inicjatywą także do innych polskich miast. Program cyklicznych spotkań dedykowanych chorym na raka płuc i ich bliskim rozpocznie się 29.08.2017 r. o godz. 14:00 w sali edukacyjnej w Zakładzie Rehabilitacji przy siedzibie Stowarzyszenia Amazonek w Centrum Onkologii w Warszawie (ul. Roentgena 5). Na inauguracji obok pacjentów pojawią się także: onkolog, rehabilitant, psycholog, pielęgniarka oraz przedstawiciele naszego stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy!

czytaj całość >>

NASZE KAMPANIE

WSPÓŁPRACA

FILMY

POMAGAJĄ NAM