X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494
Kampanie >> Apetyt na życie

Polskie Amazonki Ruch Społeczny od lat działają na rzecz profilaktyki onkologicznej. Edukacja to pierwszy krok w walce o zdrowie, kolejny to regularne wykonywanie badań profilaktycznych. Właśnie dlatego 4 lutego 2013 roku wystartowała kampania „Apetyt na życie”. Jej celem jest promowanie wiedzy na temat zagrażających życiu nowotworów, zachęcanie do kontroli stanu zdrowia oraz zdrowego trybu życia.

„Dosyć gadania, czas na badania!” to hasło kampanii. Zgodnie z jego ideą Stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny z całych sił zachęca do wykonywania badań. W rocznicę startu kampanii czyli 4 lutego 2014 roku w Światowy Dzień Walki z Rakiem Stowarzyszenie uruchomiło pierwsze otwarte gabinety specjalistyczne, w których warszawiacy mogli skorzystać ze specjalistycznych badań i porad.

Ciepłe przyjęcie i ogromne zainteresowanie projektem otwartych gabinetów sprawiły, że niespełna dwa miesiące później ruszyła Poradnia z Apetytem na życie, stworzona wraz z Lecznicą Onkologiczną Onkolmed. To stały punk na mapie Warszawy, w który można wykonać specjalistyczne badania profilaktyczne i zasięgnąć porad lekarzy.

Kampania Apetyt na życie często pojawia się w przestrzeni miejskiej. Dbajcie o zdrowie i wypatrujcie nas! Pokażcie że macie Apetyt na życie!