X zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Bezpłatna infolinia: 0 800 493 494

8

IV

2020

Zdrowiej online - warsztaty dla Pacjentów onkologicznych

Zapraszamy Was na cykl wirtualnych spotkań, podczas których będziemy zajmować się:

 

  • 24.03 – jak radzić sobie z myślami (jaki wpływ na to jak się czujemy ma nasz sposób myślenia, jak kształtować wspierające przekonania, jak radzić sobie z zamartwianiem i natłokiem myśli)
  • 31.03 - jak pomagać sobie w trudniejszych chwilach (rola nastawienia względem tego co „trudne”, kształtowanie w sobie życzliwości i współczucia, dbanie o siebie w trudnościach)
  • 7.04. - jak radzić sobie ze stresem (radzenie sobie ze stresem jako umiejętność, którą można kształtować i rozwijać, jak oswajać stres, jak minimalizować skutki stresu długotrwałego) 
  • 14.04. – komunikacja i relacje z innymi ludźmi (jak porozumiewać się, aby rozumieć się i wspierać, rola osób bliskich, komunikowanie swoich potrzeb, szukanie wsparcia)
  • 21.04 - jak wspierać bliskich (czy moje wsparcie rzeczywiście wspiera drugą osobę i co robić aby tak było, podstawowe zasady wspierania, dbanie o własne potrzeby)
  • 28.04 - otwieranie się na przyjemności (uważność, praktykowanie wdzięczności, podnoszenie energii poprze drobne przyjemności i nagradzanie się)
     

Aby wziąć udział w spotkaniu potrzebujecie komputer i internet.


Na spotkanie 27.04 należy zarejestrować się pod linkiem: https://webinar.getresponse.com/GCCSG/otwieranie-sie-na-przyjemnosci

Linki do kolejnych spotkań będziemy podawać bliżej terminów :)

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/548848042516899/